Kurumsal

Hikayemiz

YUSUF BAYSAL ŞİRKETLER GRUBU, 1958 yılında başlayan ticari hayatımız içinde, ticarete ilk başlayan Yusuf BAYSAL başarılı çalışmaları ve üretkenliği ile grubumuza öncülük etmiş ve sosyal hizmet çalışmalarına başlayana kadar bizzat bütün hayatını çalışmakla geçirmiştir. En büyük meziyetler olan dürüstlük, azim, cesaret ve yardımseverlik grubumuzun en büyük özelliğini oluşturmaktadır.

Bugünkü yönetim kurulu başkanımız Yusuf BAYSAL ve oğulları 1958 yılından itibaren şirketin bu günlere gelmesini sağlamışlardır. Bugün şirket idaresinde göstermiş oldukları özen grubumuzun geleceğinin teminatıdır.Oğullardan Hilmi BAYSAL ve kardeşleri grup yöneticileri olarak görevlerini sürdürmektedirler.
Yusuf Baysal grubu olarak her zaman gelişmelere açık ve bütün yenilikleri yakından takip eden yapımız ile 21.yüzyılda başarı grafiğimizi her zaman daha iyi hale getireceğiz.

13Mayıs1958

Kuruluş

Ticari hayatımız Kozan’da başlamış olup, başarılı çalışmaların ilk adımları atılmıştır.

21Mayıs1967

Yusuf Baysal Otomotiv

1967 yılında BMC bayiliğini alarak otomotiv sektörüne giriş yaptı. Ardından da 1974 yılında Renault bayiliğini ve 1984 yılında Massey Ferguson bayiliğini alarak otomotiv sektöründeki büyümesine güçlü bir trend kazandırmıştır.

21Nisan1999

Osmaniye Renault Bayiliği

1999 Osmaniye de Renault bayiliği alınmış olup yine bu ilimizde 2007 yılında BMC bayiliği ve Dacia bayiliği ile bu ildeki çalışmaları da ilerletmiştir.

01Temmuz2007

Adana Dacia Bayiliği

Şirketlerinin sayısı giderek artınca; şirketlerini Kozan ile sınırlı bırakmamak için Adana ya açılma kararı aldı ve 1987 yılında Adana da Bmc, Arçelik, Massey beyilikleriyle Adana’da da benliğini kabul ettirmiştir.

KURUCUMUZ

Yusuf Baysal


Yusuf Baysal, 1933 yılında Adana/Feke’de doğdu. 1950 yılında iş hayatına atıldı. Aynı yıl Yusuf BAYSAL lokanta, fırın, bakkal, çerçi işleriyle işlerini genişletti. Sonraki yıllarda işlerini büyülterek, otomotiv, inşaat ve taahhüt işlerine başladı.

1957’ye kadar lokanta, fırın, bakkal, çerçi işlerine devam etti. 1958’den itibaren askerden geldikten sonra Kozan’a yerleşip, pazarda manifatura sergisi kurarak faaliyetlerini sürdürdü. 1960 dan itibaren Likidgaz tüp bayiliğini alıyor. 1967 yılında BMC bayiliğini alarak otomotiv sektörüne giriş yaptı. Ardından da 1974 yılında Renault bayiliğini ve 1984 yılında Massey Ferguson bayiliğini alarak otomotiv sektöründeki büyümesine güçlü bir trend kazandırmıştır. Yine 1984 yılında Arçelik bayiliği ile dayanıklı tüketim malları satışları da başlamıştır. Şirketlerinin sayısı giderek artınca; şirketlerini Kozan ile sınırlı bırakmamak için Adana ya açılma kararı aldı ve 1987 yılında Adana da Bmc, Arçelik, Massey beyilikleriyle Adanada da benliğini kabul ettirmiştir. 1999 Osmaniye de Renault bayiliği alınmış olup yine bu ilimizde 2007 yılında BMC bayiliği ve Dacia bayiliği ile bu ildeki çalışmaları da ilerletmiştir. 2004 yılında Massey Tarsus, Mersin bayilikleri ile güney sahillerinde de büyüme devam etmiştir. Kozan Yusuf Baysal Anadolu Lisesi 2007 yılında teslim edilmiş olup yine aynı yıl Kozan Yusuf Baysal Camii de yaptırılmıştır.

Yusuf BAYSAL işlerini oğullarına ve profesyonel yöneticilere devrederken vaktinin çoğunu sosyal hizmetlere ayırdı.

Değerlerimiz Çevreye SaygıGüvenilirlikToplumsal SorumlulukMüşteri Memnuniyeti

Çevreye Saygı

Çalışanlarımızın, ailelerinin ve toplumun gelişmesine ve yaşam kalitesine, yaşam içerisindeki dinamikleri dengeleyen başarısına katkıda bulunuruz.

Güvenilirlik

Yusuf BAYSAL ve oğulları 1958 yılından itibaren şirketin bu günlere gelmesini sağlamışlardır. Bugün şirket idaresinde göstermiş oldukları özen grubumuzun geleceğinin teminatıdır.

Toplumsal Sorumluluk

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken, parçası olduğumuz toplumun etik kuralları gözetir, sadece bugünün değil, gelecek nesillerin de haklarına saygı gösteririz.

Müşteri Memnuniyeti

Grup olarak tüm yapılan işlerimizde müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.

Şirketlerimiz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yükselişini büyük bir ivmeyle devam ettiren şirketlerimiz…

  YUSUF BAYSAL ŞİRKETLER GRUBU, 1958 yılında başlayan ticari hayatımız içinde, ticarete ilk başlayan Yusuf BAYSAL başarılı çalışmaları ve üretkenliği ile grubumuza öncülük etmiş ve sosyal hizmet çalışmalarına başlayana kadar bizzat bütün hayatını çalışmakla geçirmiştir. En büyük meziyetler olan dürüstlük, azim, cesaret ve yardımseverlik grubumuzun en büyük özelliğini oluşturmaktadır.

  Adres

  ADANA-CEYHAN KARAYOLU 6.KM 01330 ADANA/YÜREĞİR

  Tel.

  444 7 322

  E-posta

  info@yusufbaysal.com