Adana, Osmaniye, Kozan ve Mersin’de yarattığımız istihdam ile 400 çalışanımızla büyümeye devam ediyoruz.

Yusuf Baysal Şirketler Grubu olarak 8 farklı alanda (otomotiv, inşaat, sigorta, tarım, beyaz eşya, mobilya, akaryakıt, hazır beton) hizmet veren kurumlarıyla Çukurova’nın en büyük şirketler grubu ünvanını taşımaktadır.

Şirketlerimiz

Tam 39 yıldır Kozan da Renault bayii olan ve 2006 yılından bu yana Osmaniye’de Renault bayii olan, Yusuf Baysal Otomotiv 2013 yılında Adana Renault Mais’den devri aldığı 18.000m² plaza ile ve 3. şubesi ile hizmetinizde.

İnşaat

Yusuf Baysal İnşaat 1995 Yılında Faaliyet göstermeye başlamıştır. Uzun yılların verdiği tecrübesiyle birleştirdiği ustalığını sektöründe saygın , düzeyli ve iş anlayışı ile yükselişine devam etmiştir.

Sigorta

Yusuf Baysal Sigorta, 2014 yılından bu yana Adana’da hizmet vermektedir.

Saatte 170m³ Beton üretme kapasiteli, bünyesinde 3 adet beton pompası, 13 adet beton mikseri , alanında uzman çalışanları, Beton kontrolleri ve analizleri için Laboratuvarı bulunan bir tesistir.

Moil ve Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarımız ile İstasyonlarımızda akaryakıt ihtiyacının ötesinde müşterilerimizin tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmak için çalışmaktayız.

Profesyonel çiftçinin tercihi olan Yusuf Baysal Tarım, sektöründe öncü bir firma. Firma olarak; üretici, deneyimli kadrosundan aldığı güven ve sinerjiyle yarınla güvenle yol almaktayız.

  YUSUF BAYSAL ŞİRKETLER GRUBU, 1958 yılında başlayan ticari hayatımız içinde, ticarete ilk başlayan Yusuf BAYSAL başarılı çalışmaları ve üretkenliği ile grubumuza öncülük etmiş ve sosyal hizmet çalışmalarına başlayana kadar bizzat bütün hayatını çalışmakla geçirmiştir. En büyük meziyetler olan dürüstlük, azim, cesaret ve yardımseverlik grubumuzun en büyük özelliğini oluşturmaktadır.

  Adres

  ADANA-CEYHAN KARAYOLU 6.KM 01330 ADANA/YÜREĞİR

  Tel.

  444 7 322

  E-posta

  info@yusufbaysal.com