Yusuf Baysal Mobilya
Yusuf Baysal Mobilya
Yusuf Baysal Mobilya
Yusuf Baysal Mobilya
Yusuf Baysal Mobilya
Yusuf Baysal Mobilya

YUSUF BAYSAL MOBİLYA

Yusuf Baysal şirketler Grubu olarak mobilya sektörüne Kilim Mobilya kalitesiyle hızlı bir giriş yaptık.

01.02.2015 tarihinde açmış olduğumuz mağazamızda birbirinden güzel kaliteli ve uygun fiyat garntisi verdiğimiz koltuk takımları, yemek odası, yatak odası, genç odası, ev tekstili , mutfak masa takımları, rattanlar, yatak-baza-başlık takımlarımızla bölge halkına hizmet etmeye başladık kısa sürede bölge insanın vazgeçilmez tercihi haline geldik bu başarımızı öncelikle işinde uzaman satış ve montaj ekibimiz müşterilerimizin bizlere yani Yusuf Baysal Grup ailesine duyduğu sonsuz güvendir.

YUSUF BAYSAL GRUP

1958 yılında kurulan YUSUF BAYSAL ŞİRKETLER GRUBU, başarılı geçmişiyle bölgenin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Değerli kurucumuz Yusuf Baysal doğrudan şaşmadan, dürüstlük ve azimle geçen 60 yılın ardından Yusuf Baysal Şirketler Grubu olarak 7 farklı alanda (otomotiv, inşaat, tarım, beyaz eşya, mobilya, hazır beton ve akaryakıt olmak üzere) faaliyet göstermeyi başarmıştır. Yusuf Baysal Şirketler Grubu bütün bunların yanında spor ve eğitim alanındaki değeri yüksek bir yatırım alanına da sahiptir. Yusuf Baysal Grubu olarak bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek adına yapmış olduğumuz çalışmalarımızda dürüstlük, değer ve fayda kavramlarını ön planda tutuyoruz.

Alanındaki en iyi personeli grubumuza dahil etmek, insanımızın gücünden ve yaratıcılığından fayda sağlamak, verimliliği arttırmak, işbirliği ve dayanışma sağlamak amacıyla 400 kişiye yakın çalışanımız, genç ve dinamik ekibimizle kuşaklar boyu devamlılığı sağlamak amacındayız. Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde bu gelişmelere ayak uydurabilmek, temel değerlerimiz olan dürüstlük, azim ve yardımseverlik ile yol haritamızı şekillendirmek ve daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Şevkiye Mah. Adana Cad. No:541 KOZAN/ADANA
  • 444 7 322
    0322 515 72 50
  • 0322 515 62 21
  • info@yusufbaysal.com
MESAJ GÖNDERİN