Otomotiv

Yusuf Baysal Otomotiv Grubu, üç önemli şirketten oluşuyor. Renault; Dacia ve Bmc binek ve ticari araçlarının pazarlamasını yaparken, Yusuf Baysal Grup yetkili servis ve yedek parça bayilikleriyle ürün gamını çeşitli tutmaktadır.

Yusuf Baysal Grubu, 1967 yılında girdiği otomotiv sektöründe, bugün Türkiye’nin en büyüklerinden biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Yusuf Baysal Otomotiv’in yarattığı değer zinciri ve ünlü otomobil markalarının Çukurova da en güçlü satış ve servis ağı oluşturması, Grubu sektörün en üst sıralarına taşımıştır.

Bir Yusuf Baysal Group iştiraki olan Yusuf Baysal Otomotiv, bünyesinde bulunan 3 marka için (BMC Ticari, Renault, Dacia) Adana ve Osmaniye illerinde toplam 2 bölgede, 8 yetkili satıcı ve bu işyerlerinde çalışan uzman ve deneyimli personelleri ile hizmet sunmaktadır.

Nihai müşteri ve üretici arasında bir köprü görevi üstlenmiş olan Şirket, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanında, kendisine ulaşan talepleri üretici firmaya aktarmaya da büyük önem göstermektedir. Yusuf Baysal Otomotiv hizmet kapsamındaki tüm bölgelerde, yeni, ikinci el araç ve yedek parça ile aksesuar satışı yapmakta, bununla birlikte müşterilerine, sigorta ve satış sonrası destek hizmetleri sunmaktadır.