Yusuf Baysal Mobilya
Yusuf Baysal Mobilya

YUSUF BAYSAL HAZIR BETON

Saatte 170 m3 Beton üretme kapasiteli , bünyesinde 3 adet Beton Pompası, 13 adet Beton Mikseri , alanında uzman çalışanları, Beton kontrolleri ve analizleri için Labaratuarı bulunan ve TSE - G003 (uluslararası beton kalite) belgesine sahip bir tesistir.

YUSUF BAYSAL GRUP

1958 yılında kurulan YUSUF BAYSAL ŞİRKETLER GRUBU, başarılı geçmişiyle bölgenin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Değerli kurucumuz Yusuf Baysal doğrudan şaşmadan, dürüstlük ve azimle geçen 60 yılın ardından Yusuf Baysal Şirketler Grubu olarak 7 farklı alanda (otomotiv, inşaat, tarım, beyaz eşya, mobilya, hazır beton ve akaryakıt olmak üzere) faaliyet göstermeyi başarmıştır. Yusuf Baysal Şirketler Grubu bütün bunların yanında spor ve eğitim alanındaki değeri yüksek bir yatırım alanına da sahiptir. Yusuf Baysal Grubu olarak bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek adına yapmış olduğumuz çalışmalarımızda dürüstlük, değer ve fayda kavramlarını ön planda tutuyoruz.

Alanındaki en iyi personeli grubumuza dahil etmek, insanımızın gücünden ve yaratıcılığından fayda sağlamak, verimliliği arttırmak, işbirliği ve dayanışma sağlamak amacıyla 400 kişiye yakın çalışanımız, genç ve dinamik ekibimizle kuşaklar boyu devamlılığı sağlamak amacındayız. Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde bu gelişmelere ayak uydurabilmek, temel değerlerimiz olan dürüstlük, azim ve yardımseverlik ile yol haritamızı şekillendirmek ve daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Kozan Organize Sanayi Bölgesi Kozan / ADANA
  • 0532 678 89 91 / 0532 244 03 84
    0322 - 529 22 22
  • 0322 - 529 22 24
  • info@yusufbaysal.com